Brak wyników

Świat seniora poleca

30 stycznia 2024

Jaki bukmacher będzie najlepszy dla seniora?

0 393

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie obstawianiem zakładów wzajemnych. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że w gronie betujących są zarówno osoby młode, w średnim wieku, jak i te znacznie starsze. Który więc renomowany bukmacher wydaje się być tym idealnym dla seniorów?

Jednym gra u bukmachera zapewnia dobrą zabawę, a innym oderwanie od codzienności. Jeszcze inni puszczają kupony SOLO i AKO w celu podniesienia poziomu adrenaliny. Wśród graczy nie brakuje również osób, które robią to przede wszystkim po to, aby dać sobie szansę na podreperowanie stanu swojego konta. Jak więc widać, przekrój graczy jest naprawdę szeroki.

W związku z tym łatwo domyślić się, że w gronie amatorów typowania znaleźć można praktycznie cały przekrój społeczeństwa. Oznacza to tym samym, że wydarzenia sportowe chętnie obstawiają nie tylko osoby młode, ale także te w wieku średnim jak i już bardzo dojrzałym. Na którego zatem operatora zakładów sportowych szczególną uwagę zwrócić powinni seniorzy i z czego to wynika?

Dlaczego TOTALBET jest najlepszym bukiem dla seniora?

Na polskim rynku zakładów wzajemnych w chwili obecnej działa ponad 20 w pełni legalnych podmiotów bukmacherskim (zobacz RANKING NAJLEPSZYCH FIRM www.legalsport.pl/ranking-bukmacherow/). Wybór jest więc naprawdę spory. Naszym zdaniem jednak na miano najlepszego operatora selekcji sportowych dla osób starszych zasługuje nie kto inny, jak TOTALbet. Z czego to wynika?

Przejrzysta i intuicyjna strona www

Przede wszystkim to właśnie sponsor piłkarskiej Warty Poznań pochwalić się może najbardziej przejrzystą i funkcjonalną stroną internetową spośród wszystkich buków online. Aby się o tym przekonać, wystarczy tylko odwiedzić witrynę główną tego operatora. Wówczas od razu w oczy rzuca się w szczególności odpowiedni podział strony (na wszystkie potrzebne zakładki) oraz wyjątkowo czytelna i duża czcionka. Dodatkowo docenić należy również to, że strona www.totalbet.pl jest stabilna, a więc brak na nich migających banerów oraz ciągle zmieniających się grafik. Być może młodsze pokolenie taki stan rzeczy wydaje się być dziwny, ale starszemu z pewnością przypadnie do gustu taka technologia.  

Sprawna obsługa klienta

Co ważne, strona tego warszawskiego buka posiada wyjątkowo rozbudowany FAQ, co oznacza, że bez problemu znajdziecie na niej najpotrzebniejsze informacje. Dzięki temu bez problemu dowiecie się m.in. wszystkiego na temat rejestracji (np. jak chronione są dane), samej gry (m.in. czym jest współczynnik znajdujący się kuponie), operacji finansowych (np. ile wynosi minimalna kwota wpłaty) czy bonusów i promocji (m.in. czy można od razu wypłacić środki zaksięgowane na koncie bonusowym).

Gdyby jednak u kogoś z Was pojawiły się mimo wszystko mniejsze lub większe wątpliwości, to zawsze skorzystać może z pomocy konsultantów (zapytanie można wysłać mailem lub za pomocą czatu, który dostępny jest każdego dnia od 09:00 do 23:00).

Jaki bukmacher ma najlepsze promocje dla seniorów?

Jeśli chodzi natomiast o najlepsze promocje dla seniorów, to naszym zdaniem najodpowiedniejszym bukmacherem będzie tu STS. Ten najbardziej rozpoznawalny w Polsce operator przez lata swojej działalności zdołał tak dopracować swoją ofertę promocyjną, że bez problemu spełnia ona oczekiwania nie tylko młodych graczy, ale również i tych starszych. Szczególnie dobrze widać to po systemie promocji, który jest z jednej strony solidnie rozbudowany, ale z drugiej - bardzo prosty, a większość akcji opiera się o te same zasady regulaminowe.

Co równie ważne, każda akcja promocyjna tego dobrze ocenianego buka opatrzona jest wyjątkowo prostym i klarownym regulaminem. To z kolei pozwala korzystać z akcji promocyjnych nawet najbardziej początkującym graczom. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ kto nie chciałby zgarnąć czegoś ekstra i to bez żadnych haczyków czy kruczków prawnych.

Tym samym seniorzy niewątpliwie docenią prosty, ale i bardzo atrakcyjny finansowo bonus na start, który zapewnić im może nawet 1660 zł (opcja dla graczy, którzy w czasie rejestracji w odpowiednie miejsce wpisali kod premiowy LEGALSPORT), ale również całą gamę akcji adresowanych dla stałych typerów.

Jeżeli więc okres pracy macie już za sobą i chcielibyście spróbować swoich sił w obstawianiu wydarzeń sportowych, to naszym zdaniem powinniście wybrać do tego w pełni licencjonowanego bukmachera TOTALbet lub bukmachera STS. 

Przypisy