Brak wyników

Aktualności

24 marca 2022

Manor House SPA bezkonkurencyjnie Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce

0 701

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** wśród holistycznych miejsc na mapie Polski nie ma sobie równych. W 12. edycji konkursu Perfect SPA Awards kolejny raz został uznany Najlepszym Holistycznym hotelem SPA w kraju.

Podczas uroczystej Gali Perfect SPA Awards ogłoszono laureatów 12. edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. Zwycięzcy najważniejszego branżowego konkursu zostali wybrani przez klientów SPA, czytelników Magazynu Eden i portalu spaeden.pl oraz ekspertów z branży. Gala skupiająca dyrektorów, menadżerów i właścicieli najlepszych hoteli SPA, salonów i Day SPA oraz wiodących marek i firm na polskim rynku SPA & Wellness odbyła się 16. marca 2022 r. w hotelu InterContinental w Warszawie, prowadził ją Conrado Moreno. Obok przewodniego wątku - nagród Perfect SPA - na uroczystości poruszono także temat pomocy uchodźcom z Ukrainy, o którym mówiły m.in. Prezes La Strady Irena Dawid-Olczyk i wolontariuszka Fundacji Anna Cieślak. Aktorka w części konkursowej wręczyła nagrodę dla hotelu Manor House SPA. Galę uświetniła swoją obecnością prawdziwa plejada gwiazd, m.in.: Joanna Moro, Anna Gzyra, Dominika Łabędzka, Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska, Natalia Przybysz, Lucyna Malec, Ewelina Ruckgaber, Kamila Kamińska, Monika Mrozińska, Iwona Felicjańska, Łukasz Strzałka, Marcin Korcz, Jakub Kucner czy Jarosław Kret. 

Kompleks hotelowy Manor House SPA, znany również jako Polskie Centrum Biowitalności, w konkursie Perfect SPA Awards 2022* otrzymał tytuł Najlepszego Holistycznego Hotelu SPA w Polsce. Kolejna nagroda w tej kategorii na przestrzeni lat znakomicie oddaje fakt, że jest to prawdziwa holistyczna enklawa harmonii, relaksu, zdrowia i dobrego samopoczucia. 
 


 - Holistyka to sposób myślenia i styl życia, który propagujemy od samego początku istnienia Manor House SPA. Celowo postawiliśmy na tę cechę, bo holistyczne podejście sprzyja osiągnięciu dobrostanu na poziomie ciała, ducha, umysłu i emocji. Ta równowaga daje spokój, relaks, odpoczynek, a właśnie po to przyjeżdża się do SPA. Holistycznie znaczy w pełni, kompleksowo, całościowo, w każdej sferze – i właśnie tak dbamy o Gości w Manor House SPA, dlatego tytuł Najlepszego Holistycznego Hotelu SPA, który utrzymujemy od wielu lat na polskim rynku, jest dla nas tak ważny. To ukoronowanie pracy całego naszego zespołu i najlepsze potwierdzenie, że obraliśmy właściwą drogę. -  mówi Grażyna Wrona, Prezes hotelu Manor House SPA i dodaje: - Holistycznie znaczy także naturalnie, a w Manor House SPA jesteśmy tak blisko natury, jak to możliwe i stawiamy wyłącznie na naturalne metody, które dają widoczne, długotrwałe efekty. Harmonijnie dostrajamy do indywidualnych potrzeb rytuały SPA, co służy zdrowiu, dobremu samopoczuciu i pięknemu wyglądowi i  za to tak nas cenią nasi Goście i często do nas wracają.  
 


Manor House SPA jest finalistą wielu prestiżowych plebiscytów w kraju i za granicą. To od lat Najlepszy Holistyczny Hotel SPA w Polsce – tytuł te uzyskał m.in. w Perfect SPA Awards w 2019 i 2020 r. oraz w innym branżowym konkursie - SPA Prestige Awards 2019. Jako hotel dla dorosłych, w którym króluje holistyczna aura, jest idealny na romantyczne pobyty. Tylko w ostatnich latach zdobył wyróżnienia wśród Najlepszych hoteli dla Par, jako Najlepszy Hotel dla Dorosłych, Najlepszy Romantyczny Hotel SPA oraz Najlepszy Health&Anti-aging SPA. 
 


Mazowiecki kompleks Manor House SPA**** Pałac Odrowążów**** jest również hotelem dla dorosłych (jako pierwszy w Polsce zdecydował się na zostanie hotelem bez dzieci - przyjmuje gości powyżej 12. roku życia). To miejsce przyjazne weganom, wielokrotnie nagrodzone „symbolami Vivy”, które potwierdzają wyjątkową ofertę dla wegan, ze specjalną ofertą dla alergików – to jeden z dwóch hoteli w Polsce, który otrzymał międzynarodowy znak jakości ECARF i może się używać tytuł „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.  Gabinety Bioodnowy słyną z energetycznych terapii i autorskiego programu odmładzającego „Alchemia Zdrowia”, który pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji i siły witalne. Biowitlane SPA wyróżnia ożywiona woda Grandera, bezchlorowy basen, kompleks Łaźni Rzymskich, lecznicze kąpiele, w tym ofuro, muzykoterapia (koncerty na gongi tybetańskie, kamertony, muzyka solfeżowa), a także Witalna Wioska SPA i Ogród Medytacji skryte w rozległym, zabytkowym parku. 
 


*12. edycja konkursu Perfect SPA Award składała się z 2 niezależnych części: 

- Perfect SPA Awards – wybór Gości hoteli, salonów i day SPA oraz czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl w głosowaniu internetowym wybierali najlepsze hotelowe obiekty SPA w 5 regionach oraz Najlepsze Day SPA. W tegorocznej edycji konkursu zostały wyróżnione najlepsze obiekty SPA w największych polskich miastach.

- Perfect SPA Awards – wybór ekspertów z branży SPA & Wellness Najlepszych Hoteli SPA w 15 kategoriach oraz Najlepszego Day SPA. W każdej kategorii spośród 3 finalistów dziesięcioosobowa Kapituła Konkursu wskazała zwycięzców i wyróżnionych. 

Na Gali rozdano także nagrody Perfect SPA Professional wyróżniające najlepsze kosmetyczne marki i zabiegi SPA dostępne na Polskim rynku. 

Więcej na: www.manorhouse.pl 

Przypisy