Brak wyników

Aktualności

4 sierpnia 2023

Szukasz telefonu dla siebie? Sprawdź możliwości Realme C55

0 1280

Telefony Realme dołączyły do grona znanych i lubianych smartfonów. Wybierają je liczni użytkownicy z całego świata, gdyż modele tej marki zapewniają komfort pracy i jednocześnie wykonują świetne zdjęcia. Cena nowego telefonu jest korzystna w porównaniu do flagowców innych marek, dlatego warto zainteresować się premierowymi modelami Realme oraz modelami dostępnymi w sprzedaży od dłuższego czasu. Jaki telefon Realme warto wybrać? Czy model C55 zasługuje na uwagę?

  1. Realme C55 opinie użytkowników
  2. Perfekcyjny obraz i wysoka jakość zdjęć
  3. Dużo miejsca na pliki prywatne i firmowe
  4. Telefon z Dual SIM
  5. Telefon, który pracuje jeszcze dłużej, czyli tryb oszczędzania energii i pojemna bateria
     

Przed zakupem nowego telefonu wiele osób poszukuje opinii na jego temat. W przypadku Realme C 55 recenzja wystawiona przed dotychczasowych użytkowników oraz miłośników nowinek technologicznych na ogół jest pozytywna. Użytkownicy doceniają go przede wszystkim za wysokie bezpieczeństwo danych (wbudowany czytnik linii papilarnych), doskonała jakość zdjęć i dopracowany tryb portretowy oraz dużą pojemność pamięci wewnętrznej. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup telefonu Realme?

Realme C55 opinie użytkowników

Opinie użytkowników o telefonach Realme są jednoznaczne - są to telefony dopracowane i mające doskonały stosunek jakości do ceny. Sprawdzają się zarówno, jeśli z telefonu korzysta miłośnik multimediów, jak i gdy służą do pracy. Można znaleźć wśród nich modele na każdą kieszeń, dlatego dopasowują się do preferencji użytkownika. Marka ma chińskie korzenie, dlatego czerpie z najlepszych technologii na rynku i jednocześnie oferuje je w dobrej cenie. Dzięki temu telefony marki Realme gwarantują nagrywanie wideo w jakości Full HD, możliwość grania w ulubione gry, odświeżanie ekranu o częstotliwości zapobiegającej smużeniu i wiele innych. O jakości marki świadczy szybko rosnąca sprzedaż telefonów, gdyż użytkownicy naprawdę jej ufają. W modelu C55 na uwagę z pewnością zasługuje moduł obsługi płatności zbliżeniowych NFC i wyświetlacz wysokiej jakości, dzięki któremu gry i filmy mają żywe kolory oraz szczegółowy obraz.

Perfekcyjny obraz i wysoka jakość zdjęć

W telefonie Realme C55 na uwagę zasługuje przede wszystkim świetny aparat. Aparat główny 64 Mpix pozwala wykonywać zdjęcia wysokiej jakości w różnych warunkach. Kamera selfie 8 Mpix przydaje się w trakcie wykonywania ujęć z wycieczek i różnych relacji, a obiektyw B&W 2 Mpix otwiera przed użytkownikiem kolejne możliwości. Dzięki temu nawet amator dobrze radzi sobie z uwiecznianiem ważnych chwil i zatrzymywaniem ulotnych emocji w kadrze. Smartfon przydaje się także do kręcenia filmów wideo za pomocą głównego przedniego aparatu. Zdjęcia wykonywane w trybie portretowym mają lekko rozmyte tło, dlatego prezentują się naturalnie i przykuwają uwagę do głównego bohatera fotografii.

Dużo miejsca na pliki prywatne i firmowe

Smartfon Realme C55 wyposażono w pojemną pamięć wewnętrzną. Na 256 GB zmieści się nawet 50 tysięcy zdjęć i 800 filmów wideo. Dzięki temu na kartę pamięci można zapisać wszelkie ważne pliki bez obaw o ich utratę. Co więcej, jedna karta wystarcza większości użytkowników, by dodatkowo zapisać na niej pliki firmowe, gry i wiele danych z różnych aplikacji. Użytkownik nie musi obawiać się, że po wykonaniu kilkudziesięciu zdjęć braknie mu miejsca na inne pliki lub że będzie zmuszony do opróżnienia pamięci z powodu zbyt wolnej pracy telefonu. W razie potrzeby pamięć telefonu można rozbudować o dodatkową kartę microsd do uzyskania łącznej pojemności 1 TB. Taka pojemność powinna wystarczyć nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Nie trzeba zatem obawiać się, że na ekranie smartfona będzie pojawiać się komunikat o braku pamięci.

Telefon z Dual SIM

Funkcja Dual SIM to praktyczne rozwiązanie dla użytkowników, którzy mają dwa numery telefonu. Często dzieje się tak w przypadku, gdy jeden smartfon służy do pracy i celów prywatnych. Jedna karta SIM z numerem prywatnym i druga z numerem firmowym znajdują się w tym samym telefonie, dlatego użytkownik nie musi nosić ze sobą dwóch osobach smartfonów. Takie rozwiązanie jest wygodne, dlatego zyskuje na popularności. Realme C55 zapewnia płynne działanie i bezproblemowe odbieranie połączeń, nawet gdy telefon obsługuje dwie karty SIM. 

Telefon, który pracuje jeszcze dłużej, czyli tryb oszczędzania energii i pojemna bateria

Długi czas pracy na baterii to ważna zaleta Realme C55. Tryb ciemny i system oszczędzania energii sprawiają, że przez cały dzień możesz pracować na jednym ładowaniu. Dzięki temu nie stracisz kontaktu z bliskimi, klientami lub współpracownikami. Akumulator o pojemności 5000 mH sprawdza się pod tym kątem znakomicie. Z kolei szybkie ładowanie pozwala napełnić baterię do połowy w niecałe pół godziny, a do 100% w nieco ponad godzinę. 

Wybierz swój telefon Realme na https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-smartfon-c55-256-rainy-night-realme.bhtml?utm_source=LH&utm_medium=magazynswiatseniora0723&utm_campaign=product&utm_id=LB&utm_term=REALMEC55-256RAINYNIGHT

Przypisy