Brak wyników

Świat seniora poleca

24 września 2020

Uniwersalny żel stomatologiczny, który wspomoże higienę jamy ustnej.

0 935

Podrażnienia występujące w jamie ustnej to często występujące dolegliwości. Powstają na skutek różnych czynników, zaczynając od podrażnień spowodowanych aparatami ortodontycznymi, przez zabiegi, a kończąc na dokuczliwych aftach. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiadamy poniżej.

Aby złagodzić występowanie dolegliwości związanych z infekcjami, czy różnego rodzaju podrażnieniami, warto sięgnąć po uniwersalny żel stomatologiczny. Niezawodnym produktem, który sprawdzi się w takiej sytuacji jest żel do higieny jamy ustnej – Elugel, zawierający chlorheksydynę - składnik o właściwościach antyseptycznych. Żel ten jest wielozadaniowym produktem, w który warto wyposażyć domową apteczkę. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie, Elugel pomoże walczyć z różnymi dolegliwościami, jakie dotykają jamę ustną niezależnie od wieku. Warto po niego sięgnąć w przypadku kiedy borykamy się z podrażnieniami wywołanymi przez protezy, czy aparaty stomatologiczne. Pomoże także po zabiegach chirurgicznych, implantologicznych oraz periodontologicznych.
 


Żel dla dziąseł

Częstym problemem są także różnego rodzaju kłopoty z dziąsłami. Występujące zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Elugel, to środek, który pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Ukoi urazy, nie powodując przy tym podrażnień. Produkt ogranicza powstawianie płytki nazębnej i łagodzi podrażnienia oraz nadwrażliwość dziąseł. Co istotne, w jego składzie nie znajdziemy alkoholu.

Od 1.09.2020 r. do wyczerpania zapasów w wybranych aptekach obowiązuje promocja, że przy zakupie żelu stomatologicznego Elugel pudełko na protezę ruchomą lub na ruchomy aparat otrzymamy gratis.

Dostępność  produktu można sprawdzić na stronie internetowej https://pl-pl.pierrefabre-oralcare.com

Cena: ok. 23 zł

__________

Pierre Fabre Oral Care

Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Pierre Fabre Oral Care jest dystrybutorem portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, PANSORAL i ARTHRODONT.

Pierre Fabre Medicament Polska sp. z o.o.,

 Ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

 Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydz. Gospodarczy

 KRS 0000010956, NIP 521-31-08-066, Regon 016376075

PFM/148/2020

Przypisy