Brak wyników

Aktualności

11 grudnia 2019

Horoskop

0 1448

BARAN

21.03 - 19.04

Uczucia: Skup się na rodzinie. W otaczającym Cię chaosie oraz ogromie spraw do załatwienia najbliżsi będą stanowić dla Ciebie wsparcie. Postaraj się częściej mówić bliskim o swoich uczuciach.

Zdrowie: Zima to czas, gdy warto zadbać o swoje zdrowie. Nie zapominaj o profilaktyce oraz odpowiedniej dawce snu. Twoje gorsze samopoczucie może być podyktowane brakiem czasu poświęconego wyłącznie dla siebie.

BYK

20.04 - 22.05

Uczucia: Czujesz się samotna mimo otaczającego Cię tłumu osób? Wspomnij swoim najbliższym, że czuje się niedoceniania, co wpływa na Twoje gorsze samopoczucie. Wyrażenie własnych uczuć odwdzięczy Ci się przyjemnymi chwilami.

Zdrowie: Często opiekujesz się chorymi wnukami? Nie zapominaj przy tym o swoim zdrowiu! Pamiętaj, że możesz odmówić pomocy przy wnukach w trosce o własne dobro.

BLIŹNIĘTA

23.05 - 21.06

Uczucia: Postaraj się wyciszyć. Spokój i harmonia to najlepsi sprzymierzeńcy. W życiu negatywne chwile nigdy nie trwają cały czas. Szczęście wkrótce zagości w Twoim życiu uczuciowym.

Zdrowie: Czujesz się doskonale? Niegroźne Ci żadne przeziębienie? Nie zapominaj o swoim wieku i wytrzymałości swojego organizmu. Czasem warto wysłuchać porad swoich dzieci czy wnuków.

RAK

22.06 - 22.07

Uczucia: Czeka Cię trudna rozmowa, która oczyści atmosferę w Twoim otoczeniu. Jednak wszelkie sprawy dotyczące związku zmierzają w dobrym kierunku, a Twoje serce znów będzie pełne szczęścia.

Zdrowie: Obserwuj sygnały! Mogą odezwać się nieuleczone kontuzje lub niedoleczone przeziębienia. Wybierz się do najbliższego lekarza na profilaktyczne badania, aby sprawdzić swój ogólny stan zdrowia.

LEW

23.07 - 23.08

Uczucia: Uwielbiasz dyskutować z koleżankami przy kawie? Uważaj na plotki! Negatywna opinia wyrażona na kogoś temat może skutkować zepsuciem przyjaźni czy relacji rodzinnych.

Zdrowie: Ponury nastrój i brak motywacji do wyjścia z domu mogą być skutkiem braku odpowiednich witamin. Skorzystaj z dostępnych na rynku suplementów wzmacniających organizm w okresie zimowym, a także zadbaj o zbilansowaną dietę.

PANNA

24.08 - 22.09

Uczucia: Problem z zasypianiem może być konsekwencją niespokojnych myśli. Zastanów się kto powoduje chaos w Twojej głowie i postaraj się rozwiązać konflikt.

Zdrowie: Unikaj dużych skupisk ludzi. Panujący sezon przeziębień może przysporzyć Ci wiele nieprzyjemności, zwłaszcza, że ostatnio czujesz się osłabiona.

WAGA

23.09 – 22.10

Uczucia: Przeżyjesz wiele cudownych chwil w gronie najbliższych. Ciepła rodzinna atmosfera sprawi, że zyskasz wiele energii do życia. Może warto odnaleźć w przypływie emocji nowe hobby?

Zdrowie: Mimo, że czujesz się zdrowa warto odwiedzić ginekologa. Sezon urlopów z pewnością oznacza mniejsze kolejki.

SKORPION

23.10 – 21.11

Uczucia: Przygotowywanie Świąt i Sylwestra w pełni Cię pochłonie. W planowaniu świątecznych porządków nie zapominaj o potrzebach innych osób, dla których tak skrupulatne przygotowana mogą być męczące.

Zdrowie: Nie zapominaj o odpoczynku. Zaproś koleżankę na relaksacyjny masaż, a bóle kręgosłupa przestaną doskwierać tak mocno.

STRZELEC

22.11 - 21.12

Uczucia: Samotne strzelce mają szanse na miłość. Grudzień to jeden z najlepszych momentów na odnalezienie bratniej duszy. Warto wybrać się do pobliskiej kawiarni.

Zdrowie: Mogą pojawić się poważne problemy ze zdrowiem. Zwróć uwagę na sygnały, które daje Ci organizm. Nie musisz mieć sił na wszystkie aktywności.

KOZIOROŻEC

22.12 - 19.01

Uczucia: Staraj się unikać osób spod znaku Byka, z którymi możesz łatwo wejść w konflikt. Ponure myśli i stres rozładuj aktywnością fizyczną. Warto odwiedzić dawno nie widzianego przyjaciela.

Zdrowie: Zadbaj o odpowiednie nawadnianie organizmu. Ulubiona kawa czy herbata nie nawodnią organizmu tak jak odpowiednia dawka wody.

WODNIK

20.01 - 18.02

Uczucia: Nie zapominaj o swoim talencie. Nic tak nie smuci jak niewykorzystana szansa. Nie ukrywaj przed rodziną, że potrzebujesz więcej czasu dla siebie.

Zdrowie: Uwaga na bóle w plecach. Zaopatrz się w maści oraz plastry rozgrzewające, które mogą uratować Cię w kryzysowej sytuacji!

RYBY

19.02 - 20.03

Uczucia: Czujesz, że Twój związek się wypalił? Nie spędzacie razem tyle czasu jak dawniej? Postaraj się wymyślić wspólną aktywność, którą oboje będziecie wykonywać z dziecięcą radością.

Zdrowie: Wszelkie diagnozy należy potwierdzać u kilku specjalistów. Jeśli Twój lekarz przekazał Ci złą informacje udaj się w celu konsultacji do innego specjalisty. Postaraj się wybierać doświadczonych ekspertów.

Przypisy