Brak wyników

Aktualności

29 kwietnia 2020

Magazyn Świat Seniora w domach podopiecznych Caritas

0 648

Magazyn Świat Seniora trafił do podopiecznych Caritasu Archidiecezji Poznańskiej. Wraz z paczkami żywnościowymi wolontariusze Caritas przekazali seniorom najnowsze wydanie naszego czasopisma.

Mając na uwadze trudną sytuacje epidemiologiczną związana z zakażeniami nowym koronawirusem SARS-Cov-2 i szerzeniem COVID-19 nasza redakcja pragnęła przekazać seniorom czasopismo, które będzie stanowiło dla nich rozrywkę i chwilę wytchnienia w tych trudnych czasach. W bieżącym wydaniu znajdą oni wiele artykułów poruszających tematykę zdrowia,  kultury, rozrywki, pielęgnacji, a także krzyżówkę idealną na długie wieczory spędzone w domu.

Niesamowici wolontariusze Caritas wyposażeni w maseczki oraz rękawiczki ochronne wraz z ciepłym posiłkiem przekazywali seniorom kwietniowy numer Świata Seniora. Uśmiech osób, które otrzymywały paczkę od wolontariuszy był bezcenny, co widać na poniższej fotorelacji.

Pragniemy podziękować Caritas Archidiecezji Poznańskiej za współpracę przy dystrybucji czasopism oraz ogrom pracy w pomoc seniorom.

Życzymy wszystkim z Państwa wiele zdrowia i pozytywnej energii w tych trudnych chwilach.

 

Przypisy